Category

Kryesore
23
Apr
2021

Shehi: “Ne jemi brenda objektivave. Duhet të bëjmë tifo për veten tonë”

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Teuta-Tirana. Në prononcimin e tij ai u pyet për situatën para ndeshjes dhe gjendjen e skuadrës. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit: Gjendja e Seferit? A do të jetë i gatshëm për ndeshjen e rradhës? Mendoj që gjendja e...
Read More
16
Apr
2021

Shehi: “Të futemi në fushë me kokën poshtë për të dalë me kokën lart. Hap pas hapi të mendojmë të ngjitemi.”

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes FK Kukesi-KF Tirana që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Elbasan Arena”.  Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës gjatë kësaj ndërprerje të kampionatit, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Në prag të sfidës ndaj...
Read More
09
Apr
2021

Shehi: “PËRPARA KEMI VETËM FINALE. SKUADRA TI MARRI NDESHJET HAP PAS HAPI.”

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Skënderbeu-KF Tirana që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Skenderbeu” në Korcë.  Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës gjatë kësaj ndërprerje të kampionatit, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Perballeni me një ekip...
Read More
03
Apr
2021

Shehi: “Ndërprerja e kampionatit na bëri mirë. Apolonia, kundërshtar që meriton vlerësim dhe do të gabojmë rëndë nëse nuk e vlerësojmë sa duhet.

Trajneri Orges Shehi doli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Apolonia që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Air Albania”.  Shehi u pyet për gjendjen e skuadrës gjatë kësaj ndërprerje të kampionatit, mungesat dhe sfida e nesërme. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Sa ju ka shërbyer kjo...
Read More
20
Mar
2021

Shehi: “Është gabim të qash atë që iku. Të përqëndrohemi tek ndeshja e nesërme sepse kanë rëndësi pikët.”

Trajneri Orges Shehi u prononcua sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Laci-Tirana. Tekniku bardhbelu u pyet për gjendjen e skuadrës pas derbit, mungesat dhe vazhdimësinë e sezonit. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Përballja me Lacin a është treni I fundit për Europën? E shoh sfidë të vështirë, sfidë për të cilën...
Read More
20
Mar
2021

Batha: “Nuk ka rëndësi kush shënon golin, rëndësi ka të marrim fitoren. Duhet të japim maksimumin përballë cdo kundërshtari.”

Kapiteni Idriz Batha u shpreh sot përballë mdiave në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Laci-Tirana. Ai u pyet për gjendjen e skuadrës, motivimi I lojtarëve dhe objektivat e tij si kapiten por edhe të gjithë skuadrës. Mëposhtë deklarata e plotë e tij: Përballë Lacit do të jetë ndoshta një nga sfidat më të...
Read More
12
Mar
2021

Shehi: “Skuadra është e plotë, lojtarët do të japin më të mirën e tyre.”

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Tirana-Partizani. Në prononcimin e tij ai u pyet për situatën para derbit dhe gjendjen e skuadrës. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit: Derbi, kartolina e këtij kampionati, e shihni si të tillë apo thjesht si një ndeshje të rradhës?...
Read More
12
Mar
2021

Seferi: “Ecim si ekip, do ti marim ndeshjet me qetësi që në fund të triumfojmë. Tifozët na mungojnë shumë.”

Taulant Seferi ishte lojtari që doli në krah të trajnerit Shehi në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Tirana-Partizani. Sulmuesi bardheblu u pyet për derbin e tij të dytë si lojtar i Tiranës, moralin e skuadrës dhe tifozerinë. Mëposhtë deklarata e plotë e lojtarit: Keni gjetur golin në ndeshjen e kaluar, sa i përgatitur...
Read More
06
Mar
2021

Shehi: “Ekipi është I plotë, e rëndësishme është që lojtarët që do të dalin nesër në fushë të jenë në 100% e tyre”

Trajneri Shehi u prononcua ditën e sotme përpara mediave, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Kastrioti-Tirana, e vlefshme për javën e 23 të Kategorisë Superiore. Në deklaratën e tij ai u shpreh si mëposhtë: Kalendari ju përball me ekipin e Kastriotit, si e shihni këtë sfidë? Kalendari javë pas jave na përball me...
Read More
06
Mar
2021

Ismajlgeci: “Objektivi ynë është vetëm ndeshja e radhës. Për sa kohë jam këtu do bëj më të mirën.”

Lojtari Marsel Ismajlgeci u prononcua ditën e sotme në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Kastrioti-Tirana. Mbrojtësi anësor u pyet për situatën e shokëve të skuadrës dhe objektivaat e tyre këtë sezon. Mëposhtë deklarata e plotë e tij: Përballë do të keni ekipin e Kastriotit, si është atmosfera në ekip meqënëse ju jeni në...
Read More
1 2 3 4 5 72
Powered by Live Score & Live Score App