Category

Kryesore
17
Sep
2023

Bruno Lulaj | Press Conference 17/09/2023 Kukësi-Tirana

Bruno Lulaj foli para mediave në prag të ndeshjes kundër Kukësit.  Fitorja me Skënderbeun? Ishte fitore morali që na dha shtysë për vazhdimësinë që të vazhdojmë me performanca të mira dhe të vazhdojmë sërish kundër Kukësit.   Rikthimi pas pezullimit? Jam i lumtur që jam kthyer në dispozicion të skuadrës dhe trajnerit, ishte një periudhë jo...
Read More
17
Sep
2023

Orges Shehi | Press Conference 17/09/2023 Kukësi-Tirana

Në prag të ndeshjes ndaj Kukësit, trajneri Orges Shehi foli sot para mediave.“Luajmë përballë Kukësit, që më se kam memorie, është hera e parë që ndodhet në këtë pozitë. Ka qenë gjithmonë skuadër që ka tentuar që te jetë në majat e renditjes. Skuadra e Kukësit ka bërë në ndeshjen e fundit një paraqitje të...
Read More
14
Sep
2023

Orges Shehi | Post Match Tirana-Skënderbeu

Ndeshja? Kishim agresivitetin e duhur, edhe pse e nisëm me gol të pësuar që na e vështirësoi punën. Pavarësisht se një skuadër mbrohet me shumë forca duke pasur një lojtar në sulm të fortë në ajër dhe një të shpejtë e na vuri në vështirësi. Gjatë lojës ndryshuam mënyrë rrugëdalje, se nuk ishim të qartë...
Read More
13
Sep
2023

Florent Hasani | Press Conference 13/09/2023 Tirana-Skënderbeu

Në prag të ndeshjes Tirana-Skënderbeu, sulmuesi Florent Hasani doli para mediave dhe iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve për takimin, merkaton dhe sezonin e ri. Përballja me Skënderbeun. Sa gati është Tirana për këtë sfidë? jemi gati sepse kemi pasur kohë për t’u përgatitur maksimalisht. Kemi përmirësuar gabime. Do të jetë ndeshje e vështirë sepse Skënderbeu...
Read More
13
Sep
2023

Orges Shehi | Press Conference 13/09/2023 Tirana-Skënderbeu

Në prag të ndeshjes që skuadra jonë luan në “Selman Stërmasi” ndaj Skënderbeut, trajneri Orges Shehi doli në konferencën për mediat, ku iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve. Pushimi i Kombëtares? Dua të uroj publikisht Kombëtaren për këto dy ndeshje sepse na kanë lumturuar dhe na kanë gazuar duke qenë pranë objektivit dhe meritojnë komplimente. Na ka...
Read More
02
Sep
2023

Orges Shehi | Post Match/ Teuta-Tirana

Ndeshja? Kemi bërë një ndeshje të mirë, edhe pse na vjen keq që pësojmë dy gola. Në të gjithë ndeshjet edhe në miqësoret kemi pësuar. Duhet të punojmë, sepse të marrësh dy gola, janë energji të humbura. Kemi goditur portën 16-17 herë, kemi bërë mirë dhe kemi gjëra të vogla që duhen përmirësuar.  Analiza? Kur...
Read More
01
Sep
2023

Liridon Latifi | Press Conference 01/09/2023 Teuta-Tirana

Në prag të ndeshjes ndaj Teutës, Liridon Latifi foli sot para mediave në konferencën e zakonshme për shtyp. Ndeshja me Dinamon? Ishte fitore shumë me rëndësi pasi ndeshja e parë është e rëndësishme të futohet për vazhdimësinë. Normal Dinamo ka skuadër të mirë dhe ishte e vështirë. Duhet pasur parasysh se si javë e parë,...
Read More
01
Sep
2023

Orges Shehi | Press Conference 01/09/2023 Teuta-Tirana

Trajneri Orges Shehi ka folur sot para mediave në prag të ndeshjes së javës së dytë kundër Teutës.  Si është gjendja e skuadrës dhe kundërshtari?Skuadra është e plotë por do të shohim. Nga kundërshtari në kundërshtar ka ndryshime. Nuk janë të njëjtë. Jemi në javët e para të kampionatit. Jemi në ndehsjen e dytë, jemi në...
Read More
18
Aug
2022

Press Conference 18/08/2022 FK Kukesi-KF Tirana

Trajneri Orges Shehi doli sot ne konferencen e pare per shtyp te sezonit te ri 2022/2023 qe do te ngre siparin diten e neserme ne sfiden FK Kukesi-KF Tirana. Trajneri iu pergjigj pyetjeve te gazetareve dhe u shpreh se jane gati per te nisur rrugetimin e tyre kete sezon. Tekniku foli per demtimet, merkaton dhe...
Read More
11
Apr
2022

KF Skënderbeu-KF Tirana 0-4.Bardheblutë 16 pikë diferencë nga vendi i dytë

KF Tirana fiton 0-4 në transfertë ndaj KF Skënderbeu.Golat  u shënuan nga Xhixha 37′, Totre 64′ , Nikqi 69′, Seferi (p) 89′. Fitorja 0-4 e bardhebluve ka bërë që tani ata të çojnë në 16 pikë diferencën nga Laçi i vendit të dytë dhe kjo do të thotë që i duhen vetëm 3 fitore për...
Read More
1 2 3 4 74
Powered by Live Score & Live Score App