Category

Akademia
04
Feb
2022

Press Conference/ Tirana-Skenderbeu 04/02/2022

Zv. Trajneri Erbim Fagu foli sot perpara kamerave ne prag te ndeshjes Tirana-Skenderbeu qe do te luhet diten e neserme ne 16:45 ne stadiumin “Air Albania”. Tekniku u pyet per ecurine e skuadres deri ne kete faze te kampionatit, sfida e rradhes dhe perballjet me rivalet. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Si e prisni...
Read More
29
Jan
2022

Press Conference 29/01/2022 KF Tirana-FK Kukesi

Kapiteni Erjon Hoxhallari ishte lojtari që doli në krah të trajnerit Shehi në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Kukesi që do të luhet ditën e nesërme në 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Mbrojtësi bardheblu u pyet për ndeshjen e rradhës dhe gjendjen fizike. Mëposhtë deklarata e plotë e lojtarit: Sfida ndaj...
Read More
29
Jan
2022

Press Conference 29/01/2022 KF Tirana-FK Kukesi

Trajneri Orges Shehi foli sot në një interviste për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-FK Kukësi, që do të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Air Albania”. Shehi u pyet për situatën në kamp, gjendja e momentit dhe sfidën e rradhes. Më poshtë deklarata e plotë e trajnerit: Sfida ndaj Kukësit – Është një...
Read More
23
Jan
2022

Press Conference 23/01/2022 FK Dinamo-KF Tirana

Trajneri Orges Shehi foli sot perpara kamerave ne konferencen per shtyp ne prag te ndeshjes FK Dinamo-KF Tirana, qe do te luhet neser, 24/01/2022 ne stadiumin “Air Albania” ne oren 19:45. Tekniku Shehi u pyet per situaten ne kamp, ndeshja e rradhes, kampionati dhe perballjet. Meposhte, deklarata e plote e trajnerit: Perballja e rradhes me...
Read More
14
Jan
2022

Pres Conference 14/01/2022 KF Tirana-KF Vllaznia

Ennur Totre ishte lojtari që doli në krah të trajnerit Orges Shehi në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KF Vllaznia që do të luhet ditën e nesërme në 19:45 në stadiumin “Air Albania”. Totre u pyet për ndeshjen e rradhës dhe objektivat e sezonit. Mëposhtë deklarata e plotë e lojtarit: Me rëndësi...
Read More
14
Jan
2022

Press Conference 14/01/2022 KF Tirana-KF Vllaznia

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në intervistën për shtyp në prag të ndeshjes KF Tirana-KF Vllaznia. Tekniku u pyet për situatën në kampin bardheblu, ndeshjen e rradhës dhe situatën e renditjes dhe merkaton. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Është e vërtetë që përballemi me një kundërshtar direkt edhe nga afërsia në tabelë,...
Read More
22
Dec
2021

Press Conference 22/12/2021 / FK Partizani-KF Tirana

Situata me mungesat? – Kemi probleme me virozat, me Ismajlgecin dhe Taulant Seferin. Situata e Ismajlegecit është më serioze, do të presim deri në momentin e fundit. Derbi? – Çdo ndeshje është e vështirë, dihet që derbi ka specifikë të veçantë, nuk merren parasysh pozicionet e skuadrave. Fitorja në derbi ndryshon situatat, është një ndeshje...
Read More
18
Dec
2021

Kristi Vangjeli doli sot perpara kamerave krah trajnerit Shehi per te folur per rikthimin e tij ne kampin bardheblu jo si lojtar por tashme si pjese e stafit teknik. Ish numri 32 i skuadres shprehu mirenjohjen e tij per kete levizje dhe raportin me ekipin dhe stafin teknik. Meposhte deklarata e plote e tij: Si...
Read More
18
Dec
2021

Press Conference 18/12/2021 / KF Tirana-FK Teuta

Trajneri Orges Shehi foli sot perpara kamerave ne prag te sfides Tirana-Teuta qe do te luhet diten e neserme ne 19:45 ne stadiumin “Air Albania”. Tekniku bardheblu u pyet per sfiden e rradhes, gjendjen e skuadres dhe levizjet e merkatos. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Cfare duhet te beje skuadra ne ndeshjen e ardhshme...
Read More
13
Dec
2021

Press Conference 13/12/2021 / FK Laci-KF Tirana

Ne prag te ndeshjes FK Laci-KF Tirana qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin e Lacit ne oren 13:45, trajneri Orges Shehi foli perpara kamerave per situaten ne kamp, gjendjen e lojtareve dhe perballjen me rivalin e rradhes. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Perballja me Lacin?- Ndeshje me shkallë vështirësie të lartë,...
Read More
1 2 3 4 6
Powered by Live Score & Live Score App