Category

Akademia
15
Apr
2022

Press Conference Egnatia-Tirana 15/04/2022

Ne prag te ndeshjes Egnatia-Tirana qe pritet te luhet diten e neserme ne oren 13:45 ne stadiumin “Arena Egnatia”, perpara kamerave ka folur trajneri Orges Shehi. Tekniku ka analizuar ndeshjen e rradhes, gjendjen e skuadres dhe punen e zhvilluar deri tani. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Ndeshja ndaj Egnatias? – Përballemi me një skuadër...
Read More
01
Apr
2022

Press Conference Java 27 FK Kukesi-KF Tirana 01/04/2022

Trajneri Orges Shehi foli sot perpara kamerave ne konferencen per shtyp ne prag te ndeshjes Kukesi Tirana qe do te luhet diten e neserme ne Rrogozhine ne oren 13:45. Tekniku u pyet per ndeshjen e rradhes, statistikat dhe situata e momentin ne kampionat, Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Mendoni se pauza e kombëtareve ka...
Read More
18
Mar
2022

Press Conference 18/03/2022 Tirana-Dinamo

Ne prag te ndeshjes Tirana Dinamo qe do te luhet neser ne stadiumin “Elbasan Arena” perpara kamerave u shpreh trajneri Orges Shehi. Tekniku foli mbi diferencen e pikeve,  transferten e neserme, vazhdimesine ne klub, etj. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Diferenca e madhe e pikeve mund ta beje skuadren të ndryshojë modul? – Është...
Read More
11
Mar
2022

Press Conference 11/03/2022 FK Vllaznia-KF Tirana

Ne prag te ndeshjes FK Vllaznia – KF Tirana qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin “Loro Borici” Shkoder, ne oren 16:45 perpara kamerave foli trajneri Orges Shehi. Tekniku u pyet per gjendjen e skuadres ne prag te kesaj klasikeje, kundershtari i neserm dhe statistikat e momentit. Meposhte deklarata e plote e trajnerit:...
Read More
04
Mar
2022

Press Conference 04/03/2022 KF Tirana-FK Partizani

Stadiumi “Air Albania” pret neser sfiden KF Tirana-FK Partizani qe do te luhet ne oren 19:45. Ne prag te kesaj ndeshje perpara kamerave foli trajneri Orges Shehi. Tekniku u pyet per gjendjen e skuadres ne prag derbi, klasifikimi i deritanishem dhe kundershtari i neserm. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Kalendar i ngjeshur, sa ju...
Read More
01
Mar
2022

Press Conference 01/03/2022 Teuta-Tirana

Ne prag te ndeshjes KF Teuta-KF Tirana qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin “Elbasan Arena” perpara kamerave u shpreh trajneri Orges Shehi. Tekniku u pyet mbi sfiden e rradhes, renditja e deritanishme ne kampionat, mungesat dhe gjendjen e skuadres. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Perballja me Teutën? Në futboll ka momente...
Read More
25
Feb
2022

Press Conference 25/02/2022 Tirana-Laci

Ne prag te sfides Tirana-Laci qe do te luhet diten e neserme ne stadiumin “Air Albania” trajneri Orges Shehi doli perpara kamerave duke u shprehur mbi sfiden. Shehi u pyet mbi rendesine e takimit te neserm, diferencat e momentit ne kampionat dhe gjendjen e skuadres. Meposhte deklarata e plote e trajnerit: Sa rendesi ka kjo...
Read More
19
Feb
2022

🎙Press Conference – KS Kastrioti-KF Tirana 19/02/2022

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në prag të ndeshjes Kastrioti-Tirana që pritet të luhet ditën e nesërme në stadiumin e Kamzës. Tekniku Shehi foli per mungesat, gjendjen e lojtarëve dhe sfidën e rradhës. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Jemi të fokusuar në ndeshjen tonë, jo çfarë bëjnë kundërshtarët që kemi pranë në...
Read More
13
Feb
2022

Press conference 13/02/2022 Tirana-Egnatia

Trajneri Orges Shehi foli sot përpara kamerave në prag të ndeshjes Tirana-Egnatia që pritet të luhet ditën e nesërme në stadiumin “Air Albania”. Tekniku Shehi foli per mungesat, gjendjen e lojtarëve dhe sfidën e rradhës. Mëposhtë deklarata e plotë e trajnerit: Ndeshja ndaj Egnatias? Në futboll nuk mendoj se ka ndeshje të lehta. Ato që...
Read More
04
Feb
2022

Press Conference Tirana-Skenderbeu 04/02/2022

Krah zv. trajnerit Fagu doli perpara kamerave edhe lojtari Visar Bekaj. Portieri shtatlarte u pyet per atmosferen ne skuader, sfidat e rradhes,  vleresimin e mbrojtjes se ekipit dhe perballja e neserme. Meposhte deklarata e plote e lojtarit: Atmosfera në ekip, mundet që skuadra t’i marrë kundërshtarët e lehtë? – Ndeshja me Kukësin ka qenë shumë...
Read More
1 2 3 6
Powered by Live Score & Live Score App