Besa – Tirana 1-2

Tirana nisi dhe rrugetimin e gjate ne Kupen e Shqiperise...

Kukesi – Tirana 0-0

Tirana ka arritur te kualifikohet ne gjysemfinalet e Kupes se...

Tirana – Sopoti 7-0

Tirana ka fituar lehtesisht perballe Sopotit ne ndeshjen e kthimit...