Tag

Kamza – Tirana 0-1 FT
05
Sep
2015

Kamza – Tirana 0-1 FT

Golat: Muça 25’ Tirana: Frashëri, Smajli, Karan, Muça, Kërçiku, Teqja, Karabeci, Vucaj, Bakaj, Lika, Gilberto; (u aktivizuan: Sorra, Kadriu, Malaj, Domgjoni, Çaka, Fukui, Deliaj). Eshte mbyllur me fitoren e bardhebluve ndeshja miqesore mes Kamzes dhe Tiranes. Golin e vetem te ketij testi miqesor e ka shenuar Gentjan Muca. Ne kete perballje trajneri Muca ka preferuar...
Read More
Powered by Live Score & Live Score App