Kamza – Tirana 0-1 FT

Golat: Muça 25’

Tirana: Frashëri, Smajli, Karan, Muça, Kërçiku, Teqja, Karabeci, Vucaj, Bakaj, Lika, Gilberto;
(u aktivizuan: Sorra, Kadriu, Malaj, Domgjoni, Çaka, Fukui, Deliaj).

Eshte mbyllur me fitoren e bardhebluve ndeshja miqesore mes Kamzes dhe Tiranes. Golin e vetem te ketij testi miqesor e ka shenuar Gentjan Muca. Ne kete perballje trajneri Muca ka preferuar te aktivizoj titullaret si nje prove per takimin e javes se ardhshme ndaj Bylisit.

Kamza - Tirana 0-1 FT
Kamza – Tirana 0-1 FT

Kamza – Tirana 0-1 FT
Goals: Muça 25’

Tirana: Frashëri, Smajli, Karan, Muça, Kërçiku, Teqja, Karabeci, Vucaj, Bakaj, Lika, Gilberto;
(Also played: Sorra, Kadriu, Malaj, Domgjoni, Çaka, Fukui, Deliaj).

It ended with the white & blues triumph the friendly against KF Kamza. The only goal of this challenge was scored by Gentjan Muca at 30′. For this match coach Muca preferred playing with the main squad as a test ahead of the next official match against KF Bylis.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App