Ze Maria: Ne Shkoder do te shkojme per te fituar

“Kishim perballe Vllaznine, nje skuader qe luan ne Superiore, por ne jemi Tirana dhe do te luajme gjithmone per te fituar. Sot treguam nje shpirt te larte gare dhe arritem te fitojme 2-0, qe besoj se eshte nje rezultat i favorshem per t’u kualifikuar, por edhe ne Shkoder ne do te shkojme per te fituar serish.

Te gjithe ne skuader e dine se kush eshte kapiteni dhe zevendes-kapiteni, ndersa ne mungese te tyre, shiritin mund ta marre kushdo. Une drejtoj disa profesioniste, qe e kuptojne mjaft mire zgjedhjen time dhe nuk ka aspak vend per xhelozi. Te gjithe e kishin te qarte pse zgjodha Sentamu-n kapiten dhe nuk pati aspak probleme ne dhomat e zhveshjes”