Ze Maria: Duhet te permiresohemi por jemi ne rrugen e duhur

Ne perfundim te ndeshjes me Turbinen, trajneri i Tiranes Ze Maria, ka analizuar fitoren e bardhebluve duke treguar se e ka kenaqur rezultati por jo loja.

“Nje tjeter fitore. Por duhet pranuar se hasem disi veshtiresi, pasi gjetem rezistencen e nje kundershtari qe u mbyll mire dhe sidomos ne pjesen e pare. Shfaqem disa probleme ne pjese, te cilat duhet t’i rregullojme. Me lumturon sigurisht rezultati, pasi vazhdojme te fitojme, jemi ne krye te renditjes, kemi marre te gjitha piket e mundshme dhe vazhdojme te mos pesojme. Gjithsesi, pres me shume. Besoj te keta djem dhe te cilesite qe ata mbartin. Jemi ne rrugen e duhur, megjithate jemi vetem ne fillim. Kemi ende shume jave per te luajtur. Madje qe tani duhet te fillojme te mendojme per ndeshjen e radhes”.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App