Ze Maria ben gati bardheblute per Shkumbinin

Skuadra ka rinisur pergatitjet per ndeshjen e rradhes. Tirana luan te shtunen ne transferte perballe Shkumbinit. Trajneri Ze Maria se bashku me stafin kane nisur te pergatisin kete takim ku objektiv jane vetem tre piket.

Binguila i eshte bashkuar sot skuadres ne stervitje duke lene pas demtimin muskular. Pjesa tjeter e bardhebluve jane ne forme te mire dhe te gatshem per ne fundjave.

 

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App