Winful Cobbina nenshkruan per 3 vite me Tiranen

Ka perfunduar me sukses tratativa per te veshur bardheblu mesfushorin Winful Cobbina. Skuadra ganeze Hearts of Oak ka pranuar oferten e KF Tiranes dhe sot eshte nenshkruar marreveshja zyrtare.

Drejtori ekzekutiv Hektor Como ka nenshkruar ne Acra te Ganes me mesfushorin fantazist nje kontrate 3-vjecare.

Cobbina eshte 26-vjec, mesfushor me tipare ofensive dhe pjese e kombetares se Ganes.
 
#welcomecobbina #wearetirona