Vllaznia U19 – Tirana U19 4-1

Te rinjte bardheblu jane mundur ne transferte perballe Vllaznise. Skuadra e drejtuar nga trajneri Sokol Bulku edhe pse ka patur si objektiv fitoren ne kete takim nuk ka mundur te shmange humbjen ne perballjen direkte per titull.

Golin e vetem per bardheblute e ka realizuar Ibrahim Keqa ne minuten e 80. Pas javes se peste, Tirana numeron 10 pike ne tabelen e klasifikimit dhe ndan vendin e pare me kater skuadra te tjera qe kane grumbulluar po kaq pike.

Powered by Live Score & Live Score App