Vllaznia – Tirana 0-0

Tirana ka barazuar ne ndeshjen e fundit te luajtur ne Shkoder. Bardheblute nuk kane shkuar me shume se nje rezultat i bardhe pa gola ne stadiumin “Loro Borici”. 90 minutat sollen pak raste per shenim dhe nje pike ne kete ndeshje e le Tiranen ne vendin e katert ne tabelen e klasifkimit pas 18 javeve te para te kampionatit.

Pas barazimit ne Shkoder skuadra ka marre pushimet per te zhvilluar vetem dy seanca stervitore javen e ardhshme dhe rinisur pergatitjet ne muajin janar. Kampionati do te rinise ne daten 22 janar me ndeshjen Teuta – Tirana.

 

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App