U17 C , mund Partizanin për play-off

U17 C mposhti ditën e djeshme, datë 12/07/2020, Partizanin në një ndeshje Play-Off me rezultatin 3-2. Të rinjtë e Tiranës nën drejtimin e trajnerit Besmir Jakupi, arritën të dominojnë bindshëm në fushën e lojës. Për bardheblutë shënuan Aldo Xhepa, Indrit Ndou dhe Artan Vogli. Ndeshja u zhvillua tek “Internacionali” në Pezë Helmes, pa praninë e tifozëve.

Powered by Live Score & Live Score App