Tony Maveje mungon ne transferten e Shkumbinit

Tony Maveje nuk do te jete i gatshem per trajnerin Ze Maria ne ndeshjen e te shtunes perballe Shkumbinit. Shkak per mungesen e tij eshte bere viza shqiptare te cilen mesfushori po pret te marre dhe me pas te niset nga Uganda drejt Tiranes.

Maveje u grumbullua me kombetaren e tij per te luajtur perballe Ghanes dhe prej disa ditesh po pret te perfundojne procedurat e dokumentave dhe me pas te bashkohet me skuadren bardheblu ne Shqiperi.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App