Tirana U19 – Kukesi U19 8-0

Tirana e 19-vjecareve e ka nisur me nje goleade fazen e dyte te kampionatit. Tete gola te shenuar ne porten e Kukesit kane sjelle jo vetem tre pike por dhe feste ne kompleksin “Skender Halili”.

Bardheblute e drejtuar nga Sokol Bulku kane shenuar qe ne minuten e 3 me ane te Veriut qe ka dyfishuar me pas rezultatin ne minuten e 12.

Ronaldo Zenuni ka shenuar nje triplet golash, ndersa golat e tjere mbajne firmen e Tabakut dhe Celes qe ka realizuar nje dopiete.

Powered by Live Score & Live Score App