Tirana U19 – Akademia AAS U19 5-1

Tirana e 19-vjecareve eshte rikthyer te fitorja pas dy rezultateve jo pozitive. Bardheblute e drejtuar nga Sokol Bulku kane kaluar pa veshtiresi Akademine AAS duke shenuar 5 gola dhe pesuar vetem nje.

Te rinjte bardheblu kane shenuar fillimisht me Caken ne pjesen e pare dhe ne te dyten kane nisur festivalin e golave me Selenicen, serish me Caken, Dragoshin e ne fund Tabakun.

Ndeshja e rradhes e gjen Tiranen U-19 perballe Shkendijes se Tiranes.

Powered by Live Score & Live Score App