Tirana U17 ka fituar sot titullin kampion ne grupin A.

Pas fitores 3-0 me Vllaznine, bardheblute e vegjel te drejtuar nga Migen Memelli kane festuar ne “Skender Halili” titullin dhe tani behen gati per te luajtur fazen e Playoff-it ku do te synojne titullin kampion te Shqiperise. #forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App