Tirana U17 – Akademia AAS U17 8-0

Tirana e 17-vjecareve ka realizuar nje tjeter fitore spektakolare te dielen perballe skuadres Akademia AAS. Bardheblute e drejtuar nga Migen Memelli kane shenuar 8 gola dhe marre tre pike te rendesishme per objektivin titull.

Tirana ka bere nje ndeshje fantastike duke shenuar nje festival golash. Tre gola u shenuan nga Muçi, dy te tjera Cejku nderkohe qe me gol e mbyllen kete ndeshje dhe Gjumsi, Fixha e Stafa.

Ndeshja e rradhes e gjen Tiranen U-17 perballe Shkendijes se Tiranes.

Powered by Live Score & Live Score App