Tirana triumfon ne miqesore

Tirana ka fituar sot ndeshjen miqësore kundër KS Pogradeci. Bardheblutë triumfuan me rezultatin 3-0. Golat u shënuan nga Ernest Muci (35’; 45’) dhe Albjon Avdijaj (78’). Në këtë përballje trajneri Egbo vendosi të rreshtojë në formacion KF Tirana: Lika, Toli, Vangjeli, Hoxhallari, Ismajlgeci, Cale, Batha (C), Celhaka, Torassa, Cobbina, Muci

U aktivizuan: Qirko, Vrapi, Muca, Stafa, Sefa, Najdovski, Toshevski, Nuriu, Halili, Avdijaj.

#forcatirona #identitetiTirona

Powered by Live Score & Live Score App