Tirana madhe, titulli është në shtëpi tani

Ka përfunduar zyrtarisht kampionati futbollistik 2019-2020, me Tiranën kampione e zyrtarizuar dy javë përpara fundit të kampionatit. Ditën e Mërkurë bardheblutë kanë gritur në qiell trofeun e kampionit dhe stafi teknik, drejtues e futbollistët kanë marrë medaljet e kampionit në një ceremoni ku kanë munguar tifozët për shkak të situatës pandemike.

Powered by Live Score & Live Score App