Tirana ka nisur sot zyrtarisht pergatitjet per sezonin 2019-2020

Bardheblute kane zhvilluar seancen e pare stervitore ne kompleksin “Skender Halili”, aty ku do te qendrojne deri ne fundjave. Prej te henes, ekipi do te transferohet ne Oher per te vijuar atje pergatitjet e veres.

➡️ Ekipi do te kompletohet gjate diteve ne vijim dhe bere gati me pas sezonin e ri.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App