Tirana B – Klosi 2-1

Tirana B ka arritur te fitoj ne shtepi perballe Klosit, ndeshje e vlefshme per grupin A ne Kategorine e Dyte. Bardheblute e drejtuar nga Krenar Alimehmeti kane kaluar kete sfide me rezultatin 2-1, fale golave te shenuar nga Valentino Baro ne minuten e 57’ dhe Eni Keqi ne minuten e 69’.

Me kete fitore, Tirana B ngjitet ne kuoten e 12 pikeve, ne vendin e nente, ne grupin A. Javen e ardhshme, bardheblute do te luajne derbin me Partizanin B.

 

Powered by Live Score & Live Score App