Tirana B – Ada Velipoje 6-0

Tirana B eshte rikthyer te fitorja duke kaluar pa probleme Aden e Velipojes. Ndeshja e lua jtur ne kompleksin “Skender Halili” ka sjelle nje festival golash per bardheblute e drejtuar  nga trajneri Krenar Alimehmeti.

Jurgen Vrapi ka shenuar nje dopiete me penallti ne pjesen e pare nderkohe qe ne pjesen e dyte kane shenuar Alvi Ahmetaj, Eni Keqi dhe Patrit Bardhi. Goli I gjashte erdhi si pasoje e nje autogoli.

Ndeshja ka perfunduar me rezultatin 6-0 dhe keto tre pike e ngjisin Tiranen B ne kuoten e 10 pikeve .

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App