Tirana – Apolonia luhet me date 18.11.2017 ne oren 14:00

Tirana luan ndeshjen e rradhes te shtunen e ardhshme perballe Apolonise. Federata Shqipare e Futbollit ka shtyre javen e tete te Kategorise se Pare te nise ne fundjave dhe jo ne mesjave sic ishte parashikuar ne kalendar. Tirana – Apolonia luhet te shtunen ne oren 14:00, ne stadiumin “Selman Stermasi”.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App