Te shtunen perballe Naftetarit ne “Selman Stermasi”

Tirana luan ndeshjen e rradhes te shtunen, perballe Naftetarit. Ky takim do te zhvillohet ne stadiumin “Selman Stermasi”, ne oren 16:00. Ejani te perkrahim se bashku skuadren per nje tjeter trepikesh.

Ne dy javet e para Tirana ka arritur te marre pike te plota ne kampionat duke fituar perballe Ilirise ne javen e pare me rezultatin 1-0 dhe ne javen e dyte perballe Pogradecit 0-3.

Bardheblute kane nisur me ritmin e duhur kampionatin duke patur si objektiv kete sezon te fitojne gjithcka.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App