Te marten miqesorja e trete ne Antalya

Tirana luan neser ndeshjen e trete miqesore ne Antalya. Pas barazimit me FC Tobol dhe SKA Khabarovsk, bardheblute do te perballen neser me skuadren e Super Liges se Bullgarise Cherno More.

Ky takim do te luhet ne Belek, ne oren 15:30 me oren lokale (13:30 me oren e Shqiperise). Kjo do jete dhe ndeshja e fundit miqesore ne Turqi.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App