Struga – Tirana 1-0

Tirana eshte eleminuar nga Kupa e Pavaresise pas humbjes me skuadren e Struges. Nje skuader bardheblu me lojtare nga Tirana B dhe Tirana U19, nen drejtimnin e zevendes trajnerit Marco Aurelio ka marre pjese ne kete turne festiv te zhvilluar ne Korce.

Ndeshja miqesore eshte mbyllur me golin e vetem te shenuar nga ekipi i Struges qe ka kaluar ne finale me skuadren e Otrantit.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App