Skuadra vijon pergatitjet ne “Skender Halili”

Skuadra ka vijuar sot pergatitjet intensive duke zhvilluar dy seanca pergatitore. Paraditja ka mbyllur bardheblute ne palester per te marre ngarkesen e duhur fizike ne sallen e forces dhe pasdite kane vijuar me pergatitje atletike. Mbetet ende e papercaktuar pjesemarrja ose jo ne Europa Lige, gje te cilen do ta konfirmoje UEFA. Bardheblute po marrin te gjitha masat per te qene gati ne rast se do konfirmohet pjesemarrja ne kete kompeticion. Neser skuadra do te vijoj pergatitjet ne kompleksin “Skender Halili” serish pasdite.

 

aaaa

22222

 

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App