Skuadra vijon pergatitjet intensive per dy ndeshjet e fundit te sezonit

Skuadra vijon pergatitjet intensive per dy ndeshjet e fundit te sezonit. Ne kampionat Tirana do te perballet me Bylisin kete fundjave ndersa te merkuren e ardhshme bardheblute do te luajne kunder Kastriotit per finalen e Kategorise se Pare. Michael Ngoo, Keneth Muguna dhe Albi Doka vijojne programin e diferencuar per shkak demtimesh ndersa pjesa tjeter e skuadres po kalon nje moment te mire. Gjate kesaj periudhe stervitore, me ekipin jane bashkuar disa futbolliste nga Akademia, lojtare te cilet jane premtues per te ardhmen. #forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App