Skuadra pergatitet per Bylisin

Skuadra vijon pergatitjet intensivisht per ndeshjen e rradhes. Te shtunen bardheblute do te presin Bylisin ne “Selman Stermasi”. Nje tjeter ndeshje per tu fituar, nje tjeter ndeshje per objektivin Superiore.

Skuadra po kalon nje moment te mire dhe trajneri kerkon te mbaj te karikuar futbollistet bardheblu per te vijuar ecurine e rezultateve pozitive

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App