Skuadra pergatitet mes debores

Kushtet e veshtira te motit nuk i kane penguar bardheblute te sterviten intensivisht ne “Skender Halili”. Skuadra nen drejtimin e trajnerit Ze Maria ka marre ngarkese te plote ne dy ditet e fundit duke pergatitur ndeshjen e rradhes. Te shtunen Tirana pret Shenkollin ne nje takim qe do te luhet ne shtepi dhe duhet fituar. #forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App