Skuadra ka rinisur sot pergatitjet pas dy diteve pushim

Pas mesdites bardheblute nen urdhrat e trajnerit Ze Maria dhe stafit teknik kane zhvilluar seancen e pare stervitore. Ilion Lika nuk eshte stervitur me ekipin, ne pritje te nje pergjigje nga vizitat mjekesore. #forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App