Skuadra ka mbyllur pergatitjet per ndeshjen e rradhes me Shenkollin.

➡️ Marvin Turtulli dhe Michael Ngoo jane te skualifikuar per shkak kartonash ndersa Albi Doka eshte drejt rekuperimit pas demtimit muskular.
 
➡️ Skuadra eshte grumbulluar dhe behet gati per ndeshjen e fundit te fazes se dyte. #forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App