SKA Khabarovsk – KF Tirana 2-2

Tirana ka barazuar ne miqesoren e dyte perballe ruseve te SKA Khabarovsk me rezultatin 2-2. Skuadra e Premier Liges se Rusise ka shenuar dy gola te shpejte ne fillimin e ndeshjes nderkohe qe bardheblute kane arritur te rikthejne barazpeshen brenda pjeses se pare fale golave te shenuar nga Yunus Sentamu dhe Asjon Daja.

Tirana ka zhvilluar nje ndeshje shume te mire duke krijuar raste te shumta per shenim fale nje paraqitje fantastike te Michael Ngoo.

Ne pjesen e dyte trajneri Ze Maria i ka dhene hapesira edhe lojtareve te rinj ne skuader per te pare formen e tyre sportive.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App