Shorti i Tiranes për kalendarin e sezonit 2020-2021.

Është hedhur sot në orën 11:00 në ambjentet e stadiumit “Air Albania” shorti për kalendarin e sezonit futbollistik 2020-2021. KF Tirana e nis sezonin e ri me dy ndeshje në shtëpi përballë Kukësit dhe Teutës. Ndërkohë sfida ndaj Partizanit do të luhet në javën e gjashtë të kampionatit. KF Tirana uron rikthimin sa më të shpejtë të tifozëve në shkallët e stadiumit. #nejemitirona #wearetirona

Powered by Live Score & Live Score App