Ronald Gerxhaliu perfundon qendrimin te Tirana

Ronald Gerxhaliu ka mbyllur sot zyrtarisht qendrimin te Tirana. Mbrojtesi pas nje viti bardheblu ka zgjidhur me konsensus marreveshjen per te perfunduar aventuren e tij te Tirana. Futbollisti ka gjetur gjuhen e perbashket me drejtuesit e klubit dhe sot bashkepunimi eshte nderprere me nje shtrengim duarsh. KF Tirana e falenderon Gerxhaliun per kontributin e dhene ne sezonin e fundit dhe i uron suksese ne te ardhmen.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App