Pergatitje intensive ne “Skender Halili”

Ne mengjes dhe pasdite, dy seanca stervitore, ritem dhe pergatitje per ndeshjen e rradhes. Skuadra bardheblu behet gati per takimin e te shtunes. Binguila nuk eshte ende i gatshem dhe pritet te mos udhetoj me skuadren ne kete takim. Cake dhe Turtulli jane rekuperuar plotesisht dhe jane te gatshem per trajnerin, nderkohe qe pritet te rikthehen lojtaret e grumbulluar me ekipet perfaqesuese qe skuadra te kompletohet.

 

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App