Per stadiumin bardheblu, per tifozet!

KF Tirana dergon nje ftese publike per te gjithe tifozet bardheblu. Ejani te qendrojme prane skuadres, te rikthejme entuziazmin dhe te nisim nje rrugetim drejt vendit ku na takon te jemi.
Per nje atmosfere festive, per emocione te bukura, per te rimbushur stadiumin bardheblu, klubi ka vendosur te hape dyert falas per femijet nen 14 vjec te shoqeruar nga prinderit, per femrat dhe pensionistet te cileve u mjafton te kene me vete nje dokument qe e provon statusin.
Tribunat D2, D1, E, F, G1, G2, C1, C2, H1, H2 do te ofrojne kete mundesi. Perjashtim ben tribuna kryesore. #wearetirona

HYRJA FALAS
Per femijet nen 14-vjec (te shoqeruar nga prinderit)
Per femrat dhe Pensionistet

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App