Partizani U19 – Tirana U19 2-1

Tirana e 19 vjecareve eshte mundur ne derbin e kryeqytetit nga Partizani. Skuadra e drejtuar nga trajneri Sokol Bulku ka shenuar vetem nje gol dhe pesuar dy ne perballjen me te rinjte e Partizanit.

Golin e vetem per Tiranen e ka shenuar Ronaldo Zenuni  ne minuten e 24’. Pas kesaj humbje, Tirana humb disa kuota ne tabelen e klasifikimit, aty ku kete sezon objektiv eshte vendi i pare dhe titulli kampion.

Powered by Live Score & Live Score App