Partizani U17 – Tirana U17 1-1

Tirana e 17-vjecareve eshte ndalur ne barazim ne derbin me te kuqte e kryeqytetit. Skuadra e drejtuar nga Migen Memelli ka shenuar me ane te futbollistit Aldo Gjumsi por Partizani ka barazuar shifrat dhe takimi eshte mbyllur ne barazim.

Ndeshja e luajtur ne Yrshek, ne fushen e Partizanit por bardheblute e drejtuar nga Migen Memelli kane qene shume me prane fitores.

Powered by Live Score & Live Score App