PARTIZANI – TIRANA | BILETAT

Kanë dalë në shitje biletat për ndeshjen e rradhës në kampionat, FK Partizani – KF Tirana. Tifozët bardheblu do të pozicionohen në tribunat A1, A2 dhe H1, H2. Biletat mund ti gjeni pranë biletarisë së stadiumit “Selman Stërmasi”, prej orës 10:00-19:00.

Çmimet:
➡️ Tribuna A1,A2 – 2500 Lekë të reja
➡️ Tribuna H1, H2 – 500 Lekë të reja