Pano Qirko eshte nje tjeter perforcim per porten e Tiranes

Futbollisti 20-vjecar Pano Qirko ka nenshkruar sot per 3 vite bardheblu. Ish portieri i Flamurtarit, Qirko eshte nje futbollist me te ardhme dhe vjen te Tirana si nje investim dhe perforcim me vlera per porten bardheblu. #welcomeQirko

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App