Nje dite pas fitores me Apolonine, skuadra i eshte rikthyer pergatitjeve

Nje dite pas fitores me Apolonine, skuadra i eshte rikthyer pergatitjeve. Ilion Lika dhe Albi Doka jane bashkuar me grupin dhe do te jene te gatshem per ndeshjen e rradhes perballe Bylis.
Michael Ngoo dhe Keneth Muguna nuk jane stervitur me skuadren per shkak demtimesh. Sulmuesi anglez do te kryej nje nderhyrje ne gju ndersa mesfushori nga Kenia ka pesuar nje terheqje muskulare.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App