Nje dhurate bardheblu me sloganin “Ne jemi Tirona”

Nje faqe e re, e konceptuar ndryshe, me nje imazh te ri vjen prej sot per te gjithe tifozet bardheblu. www.kftirana.al, eshte nje klikim larg per te gjithe. Informacion i perditesuar per skuadren e pare, ekipin e 17-vjecareve, 19-vjecareve, Tiranen B dhe gjithcka ndodh ne shtepine bardheblu.
Ne brendesi mund te gjeni gjithcka duhet per Tiranen. Informacion per klubin, sponsoret, stadiumin, vendodhjen, kontaktet, Akademine bardheblu, tifozet, kalendarin e ndeshjeve, video, foto apo dhe historikun e klubit me te titulluar ne Shqiperi.
Risi ne kete webfaqe eshte seksioni “Apliko”, ku cdokush mund te aplikoj per tu bere pjese e Akademise bardheblu duke plotesuar nje formular te dedikuar.
Gjithashtu, nepermjet faqes mund te shikoni fanellat bardheblu te ketij sezoni dhe te kaloni ne dyqanin online te sponsorit teknik “Macron”.
Kjo faqe vjen ne versionin Desktop dhe Mobile. Shume shpejt, te tjera risi do ti shtohen faqes zyrtare te klubit qe sherben si nje dere online qe qendron hapur 24 ore per tifozet bardheblu dhe te gjithe te interesuarit me sloganin “Ne jemi Tirona”!

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App