Nisin pergatitjet intensive per ndeshjen kunder Kukesit

Bardheblute kane vijuar pergatitjet intensive per ndeshjen e te merkures me Kukesin. Me skuadren ne stervitje jane bashkuar sot Yunus Sentamu, Tony Maveje, Mohammed Musa, Keneth Muguna dhe Samsun Iliasu. Futbollistet afrikane jane pajisur me vize shqiptare dhe sot jane ribashkuar me grupin.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App