Nisin pergaditjet per ndeshjen kunder Tomorit

Skuadra ka rinisur sot pergatjtjet per ndeshjen e rradhes. Grupi eshte i plote dhe pa demtime. Albi Doka ka nisur sot stervitjen i diferencuar duke lene pas demtimin muskular qe pesoi ne Antalya. #forcatirona

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App