Nisin ditet pergatitore ne Antalya

Tirana ka nisur sot pergatitjet intensive ne Antalya. Bardheblute jane akomoduar paradite ne hotel “Titanic Lara Resort” ku do te qendrojne deri ne daten 25 janar per pergatitjet dimerore.

Me skuadren eshte bashkuar Toni Maveje nderkohe qe neser do te mberrij dhe trajneri Ze Maria dhe Yunus Sentamu.

Ernest Mu├ži eshte lojtari i zgjedhur nga Akademia per tu bashkuar me skuadren gjate pergatitjeve dimerore. Sulmuesi vjen nga Tirana U17 dhe eshte nje futbollist premtues per te ardhmen.

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App