Nigeriani Emerun largohet nga Tirana

Sulmuesi nigerian Emeka Emerun ka mbyllur sot perfundimisht aventuren pak ditore me Tiranen. Lojtari u afrua javen e shkuar ne Zlatibor dhe iu kerkua te zhvillonte nje prove disa ditore per te pare formen e tij. Sulmuesi nuk pranoi te provohej dhe perfundimisht ka mbyllur sot aventuren, nderkohe qe nje dite me pare eshte larguar nga hoteli. Emerun kerkoi te firmoste kontraten menjehere por stafi teknik ka kerkuar te mos nxitoj per te shmangur gabimet e mundshme. Te gjithe lojtaret qe do te afrohen do te duhet te kalojne testet e nevojshme per te nenshkruar me pas. Perjashtim do te bejme vetem futbollistet e konfirmuar. Klubi po punon per te afruar lojtare cilesore. Brenda pak diteve ekipi do te kompletohet me disa perforcime te nevojshme

Powered by Live Score & Live Score App