Morina rikthehet në shtëpi

Mario Morina është riveshur bardheblu. Sulmuesi i formuar nga rradhët e Tiranës ka nënshkruar sot deri ne fund të sezonit. 27-vjeçari vjen pas aventurës së fundit tek Prishtina në Kosovë dhe stërvitet prej më tepër se dy muajsh me ekipin!

#WelcomebackMorina

Leave a Reply

Powered by Live Score & Live Score App